SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak Ettikleriniz ve Daha Fazlası

Siparişinizi bedayz.com adresinden, Whatsapp iletişim hattından yada Sosyal Medya hesaplarımızdan DM üzerinden verebilirsiniz.

Kapıda nakit/kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş gününde teslim edilir.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafımızdan size e-posta aracılığı ile kargo takip numaranız bildirilecektir. E-posta adresinize gelen takip numarasının yanı sıra sitemizde bulunan Kargo Takip bölümünden mail adresinizi ve sipariş numaranızı girerek anlık olarak kargo takibi yapabilirsiniz.

Siparişiniz sizlere ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde değişim yada iade yapabilirsiniz.

Üyelikli siparişiniz mevcut ise Değişim/İade için öncelikle hesabınıza giriş yapıp iade taleplerim bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Talebi oluşturduktan sonra 24 saat içerisinde ekiplerimiz uygulanması gereken işlemleri mail adresinize gönderim sağlayacaktır.

Üyeliksiz siparişiniz mevcut ise Whatsapp Destek hattımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekiplerimiz uygulanması gereken işlemler hakkında yardımcı olacaktır.

Ödeme süreçlerinde İyzico korumalı alışveriş altyapısını kullanmaktayız. 3D Secure sayesinde ödeme bilgileriniz sistemimizde kaydolmaz doğrudan bankanız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Fiziksel bir mağazamız bulunmamaktadır. Sadece online satışımız mevcuttur.

Bedayz, bu şehrin yaramaz çocukları tarafından kurulmuş olup yine bu kültüre aittir.

ARADIĞINIZI BULAMADINIZ MI?

Bizimle İletişime Geçin